Elektrik Otomotiv Makina Kalıp
İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti.

Metal İşleme ve Kalıp

Metal İşleme ve Kalıp

Firmamız Ürün Tasarım ve AR-GE bölümümüzde Lisanslı CAD-CAM programları ile ürünlerini tasarlamakta ve üretim için gerekli kalıp üretimlerini kalıphanesinde CNC tezgahlarında yapmaktadır. Her geçen gün bu konudaki bilgi ve tecrübesini arttırmaktadır.Marş Motorları Elektro Manyet

Marş Motorları Elektro Manyet

Elektro Manyet hattında 34 Çeşit Elektro Manyet üretilmektedir. Elektro manyetler hat sonunda Çekme Akımı ve Tutma akımı olarak % 100 kontrol edilmektedir.

Otomatik Elektro Manyet hattında 10 Çeşit Elektro Manyet üretilmektedir. Elektro Manyetteki tüm testler otomatik bant tarafından yapılmaktadır.

 

Plastik ve Bakalit

Plastik ve Bakalit

Plastik enjeksiyon preslerimizle 30 çeşit plastik parça basımı yapılmaktadır. En önemlileri klima ve fan motoru gövdeleridir.

Bakalit preslerle yaklaşık 40 çeşit bakalit parça üretilmektedir. Bunlardan en önemlileri distribütör kapakları ve tevzi makaralarıdır.

Kablolu Gruplar

Kablolu Gruplar

Full Otomatik Kablo Kesme ve Terminal Çakma Makinasında kablo istenilen boy, bakır uçma ve terminal çakım işlemleri yapılmaktadır. Firmamızda 11 çeşit ürün full otomotik kablo kesme ve terminal çakma makinasında boy kesilip terminal çakılmkatadır.

Saç İşleme - Pres

Saç İşleme - Pres

10 tondan 100 tona kadar preslerle 0,20 mm- 4,5 mm kalınlığa kadar metal ve saclara şekil verilmektedir. 30-35 Ton Hidrolik Preslerde perçinleme işlemi yapılmaktadır Firmamızda perçinleme işlemi ile 19 çeşit marş motoru fırça taşıyıcısı yapılmaktadır.

Kaynak Grupları

Kaynak Grupları

Firmamızda 30 KW ve 60 KW elektronik pnömatik kaynak makineları ile metaller, metallerle birleştirilmektedir. Firmamızda 19 çeşit ürüne punta kaynağı ile birleştirme yapılmaktadır.